בטיחות

בטיחות באירועים המוניים

אירועים ומופעים המוניים ושאינם המוניים מאופיינים בדרך כלל בריכוז גדול של קהל צופים ומשתתפים בעלי התנהגויות שונות

לכן כל פרט ופרט מהמרכיבים של האירוע חשוב להצלחתו ולבטיחות קהל המשתתפים באירוע כדי שהאירוע יעבור בצורה בטוחה וחלקה – כי בתחום הבטיחות אין מקום לסיכונים מיותרים!

אנו מתמחים בהכנת תכניות בטיחות עסק, אירועים המוניים תחת כיפת השמים, תערוכות וכנסים. הכוללות התייחסות פרטנית לכל היבטי הבטיחות הנדרשים באירוע תוך התייחסות לתקנות של משטרת ישראל, כיבוי אש והרשויות השונות.

אנו דואגים לבדיקות ואישורי קונסטרוקציה, חשמל וגז במידת ומלווים את תהליך הרישוי מול הגורמים הרלוונטיים – טיפול מול העירייה, המשטרה, כיבוי אש ומשרד הבריאות לצורך קבלת רישיון עסק לאירוע .

 

ביצוע בדיקות בטיחות

ביצוע בדיקות קונסטרוקציה

ביצוע בדיקות חשמל ע"י בודק חשמל מוסמך

ביצוע בדיקות גז

 

בטיחות אש מבנים

בטיחות אש הינו תחום מורכב ומעניין שכולל זווית ראיה מסוימת על הליך תכנון וביצוע עבודות בנייה. כיום כל מבנה בעל היתר בנייה או עסק מחייב תכנון גם בהיבט חשוב ומורכב זה ואישור על ידי רשויות המוסמכות
תוכניות בטיחות אש – לתוכנית תכנון בטיחות אש חשיבות עליונה ומשפיע בתכנונה על תכנון של הפרמטרים השונים כמו אדריכלות, חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר ונגישות. חשיבה נכונה בתכנון מביאה להתאמה בין חזון האדריכלים לביצוע תואם בפועל ותוך דגש על בטיחות מרבית של המבנה. כל מבנה הינו בעל ייחודיות שונה ודרישות שונות הנקבעות בתקנות תכנון ובנייה, בתקנים ובהוראות כיבוי אש וגושים נוספים.

תיק שטח

תיק שטח- הינו אוגדן ותוכניות בטיחות המתארות את מצב הקיים של מערכות בטיחות אש של מבנה או עסק. דרישות אלו נקבעות על ידי כיבוי אש וכוללות בתוכן פירוט מעברי מילוט, מערך בטיחות אש ונהלים לשעת חירום. תיק שטח משרת את בעלי המבנה או העסק מצד אחד ואת שירותי כבאות והצלה מצד שני לצורך הכרת התכנון על חלקיו השונים ועוזר להבין איך להתמודד במצב חירום

 בטיחות מבנים ושצ"פ

ביצוע סקר בטיחות שנתי במבנה ציבור

ביצוע סקרי בטיחות שטחי ציבור פתוחים

ליווי תכנון שטחי ציבור פתוחים- גינות ציבוריות, רחובות ראשים, אמפיתאטרון, וכו'

ביצוע סקר בטיחות וחוות דעת הנדסית

ביצוע חוות דעת בטיחות (בעל מקצוע) עסקים ע"פ דרישות משרטת ישראל.

 

בטיחות במוסדות חינוך 

ייעוץ וביצוע מבדקי בטיחות במוסדות החינוך על פי חוזר מנכ"ל משרד החינוך.

סקרי בטיחות וחוות דעת לתיקון הליקויים .

ליווי ביצוע הנחיות בטיחות ע"פ דרישת כיבוי אש ומשטרה.

 
  •  
דילוג לתוכן